Yılbaşı, tüm dünya için umut, mutluluk, heyecan ve yeni bir başlangıç demek. Yılbaşı, tüm dünya için umut, mutluluk, heyecan ve yeni bir başlangıç demek. Gelin yeni başlangıçlar için yolculuk yapalım
.Geçmişi geride bırakıp, yeni bir sayfa açmak için yılbaşında gidilebilecek farklı şehirleriyi bir fırsat yaratıyor.

Moskova, Rusya

 

 

Her ne kadar bu son zamanlarda ilişkilerimiz bozulmuş olsa da Moskova, yılbaşında gidilecek şehirler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Her yıl, yılbaşına günler kala yağan karın bembeyaz bir örtüyle kapladığı Moskava sokakları, romantik bir kutlama için güzel bir adres. Şehirde, etkileyici mimari yapılarla bütünleşen karın masalsı görüntüsü insanı baştan çıkarıyor. Moskova’da kutlamalar için toplanma merkezi ise Kızıl Meydan.

Berlin, Almanya

Noel pazarları ve renk renk ampullerle ışıklandırılan Berlin sokakları, yeni yılı karşılamak için en keyifli adresler arasında. Avrupa‘nın en iyi gece hayatı sunan şehirlerinden biri olan Berlin’de gece kulüplerinde başlayan eğlence, yeni yılın ilk saatlerinde meydan ve sokaklarda devam ediyor.

Prag, Çek Cumhuriyeti

 

 

Dünyanın en romantik ve etkileyici şehirleri arasında gösterilen Prag, klasik müzik dinletileri, Vltava Nehri’nde tekne turları, havai fişek gösterileri ve eğlence mekanlarındaki partileriyle keyifli bir atmosfer sunuyor. Saatler gece yarısına yaklaştığında Prag’da herkes sokaklara dökülüyor.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC), Türk vatandaşlarının kimlikle girebildiği 2 ülkeden biri. Casinoları, lüks otelleri ve birbirinden güzel eğlence mekanlarıyla Türklerin akın akın gittiği ülkede, yeni yıl için birçok ünlü sanatçının sahne aldığı program düzenleniyor. Sınırsız hizmetin sunulduğu eğlence, sabahın ilk saatlerine kadar devam ediyor.

Roma, İtalya

 

 

Aşkın şehri Roma, Orta Çağ dokusunu hissettiren sokakları, zamanda yolculuğa çıkaran mimari yapıları ve eğlencenin bir an bile durmadığı küçük meydanlarıyla insanı cezbediyor. Gün boyu kafe, restoran ve barlarda buluşan insanlar, gece yarısı Trevi Çeşmesi (Aşk Çeşmesi) önünde hep birlikte yeni yılı kutluyor.

İZMİR, Türkiye

 

 

Türkiye’nin Batı’ya açılan penceresi İzmir’de yaklaşan yeni yılla birlikte sokaklar ışıl ışıl bir görünüme kavuşuyor. Kentin meydanları süslenirken, geleneksel yeni yıl konseri Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşiyor. Eğlenmek isteyenlerin tercihleri arasında Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Bostanlı, İnciraltı, Turan ve Bornova gibi yerler bulunuyor.

Belgrad, Sırbistan

Avrupa’da vizesiz gidilebilecek yerlerden Sırbistan’ın başkenti Belgrad, Türklerin her yıl daha fazla ilgi gösterdiği destinasyonlar arasında. Birbirinden güzel eğlence mekanlarında, ucuz ve nitelikli hizmet alıp, bütün yılın stresini geride bırakmak mümkün. Damak tadına uygun yemekler ve sıcakkanlı insanlar da Belgrad’ın artılarından.

Paris, Fransa

Yılbaşına bir ay kala cadde ve sokaklarında görsel bir şölen başlayan Paris, Noel kutlamaları ile yeni yıl coşkusunu bir arada yaşıyor. Champs-Elysees Bulvarı ve Eyfel Kulesi çevresinde toplanan insanların hep bir ağızdan söylediği şarkılar ve sokak partileriyle doyasıya eğlence yaşanıyor.

Amsterdam, Hollanda

 

 

Dünyanın en özgür şehirlerinden Amsterdam gece hayatı oldukça renkli. Binlerce kanaldan oluşan kentte vakit gece yarısına yaklaştığında her bir köşeden havai fişek sesleri yükseliyor. AmsterDam Meydanı ve Leidsplein gibi meydanlar eğlenmek için gelen kişilerle dolarken; kafe, bar ve gece kulüplerinde özel programlar düzenleniyor.

İstanbul, Türkiye

Türkiye‘nin eğlence başkenti İstanbul, yılbaşı planı yapmak isteyenlerin aramalarında en üst sırada yer alıyor. Yeni yıl konsepti ile özel program sunan eğlence mekanları için haftalar önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Boydan boya ışıklandırılan Nişantaşı, görsel şovlarıyla İstanbul Boğazı ve her yıl büyük bir şölen alanına dönüşen Taksim Meydanı, yeni yıl eğlencesinin kalbinin attığı yerlerden.
Eğlence Dolu Yılbaşı Kutlamalarında Görüşmek Dilegiyle.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here