‘Turizmin Geleceği Platformu Yeni Başkanı Mustafa Güdek Oldu’


4 yıldır başkanlık görevini yürüten Çağatay Kaan Eren, Turizmin Geleceği Platformu Başkanlık görevini Mustafa Güdek’e devretti.
Bünyesinde bulunan 36 Üniversitede 41 kulüp, 19 il ve KKTC’de aktif olarak etkinlikler düzenleyen ve kulüp başkanları ile çeşitli etkinlikler ile bir araya gelen Turizmin Geleceği Platformu’nda bayrak değişimi gerçekleşti.
Eren, 4 yıl içerisinde 20 etkinliğe imza attıklarını vurgulayarak, “Görevi devrettiğim Mustafa arkadaşım yaptıklarımızın üzerine daha fazla katarak platformu ilerletmeye devam edeceğinden eminim” dedi.
Güdek de, “Büyük emekler ile kurulan ve turizm sektöründe gençler için büyük bir ivme kaydeden bu değerli oluşum için birlik ve beraberlik içerisinde kulüp başkanlarımız ile birlikte turizm sektörünün gelişimi, ilerleyişi için durmadan çalışacağız.” dedi.
Aynı zamanda Güdek sözlerine, ‘’ ‘Deneyim, takım çalışması ve aktiflik her zaman başarıya götürür’ misyonuyla; bu aktifliği ve takım çalışması ortamını, gerçekleştireceğimiz projeler ve toplantılar ile genç fikirler olarak turizm sektörüne ışık tutmaya devam edeceğiz.’’ devam etti.

Yeni Yönetim Kurulu

Mustafa Güdek – Yönetim Kurulu Başkanı
Melik Çelik – Genel Sekreter
Kağan Çak – Başkan Yardımcısı
Fatih Arman – Başkan Yardımcısı
Meryem Güven – Yönetim Kurulu Üyesi
Ali Tulgaç – Yönetim Kurulu Üyesi
Berker Aktepe – Denetleme ve Disiplin Kurulu Üyesi
Sema Odabaş – Denetleme ve Disiplin Kurulu Üyesi
Aysel Şahin – Denetleme ve Disiplin Kurulu Üyesi
Çağatay Kaan Eren – Onursal Başkan
Erhan Us – Yüksek Danışma Kurulu Başkanı
Göktuğ Açıl – Onur Üyesi
Semih Yaman – Onur Üyesi

Reklam

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here