Gazi Üniversitesi Turizm Fakültesi Kariyer & Yönetim Topluluğu 29 Kasım Çarşamba günü Ankara’nın önemli otellerinin yöneticilerini ağırlıyor. “Turizmde Kariyer Basamakları” başlıklı etkinlik kapsamında Ankara’da faaliyet gösteren üç otelin genel müdürü Gazi Üniversitesi Turizm Fakültesi’nde öğrencilerle turizm sektörü, kariyer basamakları ve yöneticilik ile ilgili konularda bir söyleşi yapacaklar.

Rekreatif Haber’in de medya sponsoru olduğu etkinliğe, Mövenpick Hotel genel müdürü Atakan Turhan, Anadolu Hotels Downtown Ankara genel müdürü Hasan Fahri Bozkurt, Hotel Monec Ankara genel müdürü Semih Demirci katılacak.

#Onedaymanager Çekilişi Yapılacak

Etkinliğin en dikkat çekici noktası ise etkinlik anında sosyal medya paylaşımlarıyla ilgili olacak. Söyleşi sırasında sosyal medyada paylaşım yapanlar arasından çekilişle belirlenecek iki kişi #onedaymanager deneyimi yaşama fırsatına sahip olacaklar. Şanslı iki kişi bir gün boyunca otel genel müdürü ile vakit geçirebilecek ve yönetim ekibiyle tanışma imkanına sahip olacak. Çekilişin işleyişiyle ilgili söyleşinin başında bilgi verilecek olup, etkinliğin sonunda çekiliş herkese açık gerçekleşecektir.

Etkinlikle ilgili tanıtım turizm fakültesi genelinde, topluluk üyeleri ile başladı. SMS bilgilendirmesinin de yapıldığı tanıtımlar kapsamında sosyal medyada paylaşımlar ve fakülte geneline afişler asıldı.

Detaylar ve Kariyer & Yönetim Topluluğu Facebook sayfası için tıklayın.

Rekreatif Haber

Reklam

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here