Gazi Üniversitesi Turizm Fakültesi Kariyer & Yönetim Topluluğu tarafından 29 Kasım 2017 Çarşamba günü düzenlenen “Turizmde Kariyer Basamakları” başlıklı etkinliğe Mövenpick Hotel Ankara Genel Müdürü Sn. Atakan TURHAN, Anadolu Hotels Downtown Ankara Genel Müdürü Sn. Hasan Fahri BOZKURT ve Monec Hotel Genel Müdürü Sn. Semih DEMİRCİ katılarak öğrencilere turizm sektöründeki deneyimlerini aktardılar. Kariyer planlaması konusunda önerilerde de bulunan konuklar gençlere birçok alanda yol gösterdiler.
Açılış konuşmasını yapan Kariyer Yönetim Topluluğu Başkanı Mustafa GÜDEK, arkadaşlarımızın kişisel gelişimine katkı sağlayan bu tarz organizasyonları çoğaltacaklarına vurgu yaptı.
Yaklaşık 2 saat süren etkinlikle konuklar turizm sektöründe yaşadıkları zorlukları, anılarını ve gençlerin dikkat etmesi gereken noktaları dile getirdiler. Samimi bir ortamda gerçekleşen söyleşiye, Turizm Fakültesinden birçok öğrenciyle beraber, fakülte hocaları da katıldı.

#Onedaymanager Çekilişi Yapıldı

Katılımın yoğun olduğu etkinlik boyunca #onedaymanager etiketleriyle fotoğraf paylaşımı yapanlar arasından, konukların seçtiği 2 kişi bir günlük yönetim deneyimi yaşama şansı kazandı. Fakülte hocaları ve konuklar tarafından tebrik edilen öğrenciler en kısa zamanda genel müdürlerle bir gün boyunca vakit geçirmek için otelde misafir edilecek.
Etkinliğin sonunda Turizm Fakültesi sekreteri Eda Peker ve topluluk danışman hocası Doç. Dr. Murat Kızanlıklı tarafından değerli konuşmacılara teşekkür belgesi ve Kariyer Yönetim Topluluğu olarak çiçek takdim edildi.
Berk Yalman – Rekreatif Haber
Reklam

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here