2019 yılıyla birlikte başlayan temsilcilik kapsamında Aviareps, Ortadoğu, Afrika, Doğu Avrupa ve Türkiye’de 13 ülke 23 şehirde tesisler yöneten Birleşik Arap Emirlikleri, Abu Dhabi merkezli konaklama markasıAbu Dhabi ‘nın müşteri talebinin artırılmasına yönelik çalışmalarını yürütecek.

Rotana Satıştan Sorumlu Kurumsal Başkan Yardımcısı Declan Hurley konuyla ilgili olarak, “Türkiye Satış Ofisi’nin ana sorumluluğu, müşteri ağımızı büyütmek, markalarımızı yeni müşterilere tanıtmak, pazarlamak ve ağımızda bulunan tesislerimizi Türkiye’deki farklı müşteri gruplarına satmaktır. Rotana, GSA (Genel Satış Acentesi) olarak Aviareps’i, önemli pazarlardaki deneyim, itibar ve sürekliliği nedenleriyle tercih etti” diye konuştu.

Rotana’yı Avrupa’daki 5 önemli pazarda Aviareps temsil ediyor

Aviareps’in Rotana tarafından Türkiye’de görevlendirilmesi,  grubun Aviareps tarafından Belçika, Fransa, İtalya, Lüksemburg ve Hollanda’yı içeren Avrupa’daki 5 önemli pazarda başarıyla temsil edilmesinin devamı olarak gerçekleşti.

Aviareps’in Turizmden Sorumlu Şef Operasyon Yetkilisi Thomas Drechsler de şöyle konuştu: “Rotana ile temsil işbirliğimizi altı uluslararası pazara yaymak bizim için bir onurdur. Kendimizi Rotana markası ve felsefesiyle daha da geliştirmek, karşılıklı olarak somut ve başarılı sonuçlar elde etmek için, verimli işbirliğimizi dünya çapındaki yeni pazarlarda daha da genişletmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Reklam

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here