Turizm sektörünün yenilikçi ve müşteri memnuniyetine odaklanan lider ismi Jolly Tur, 24 Mayıs Perşembe günü Feriye Palace’ta düzenlenen iftar yemeğinde Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen havayolu şirketleriyle bir araya geldi.

Organizasyonda Jolly Tur’un tüm departman yöneticileri ve bilet ekibi de yer aldı. Toplantıda turizm sektörü ve Jolly Tur’un 2018 performansı ve gelecek öngörüleri kadar Jolly Tur ile havayolu şirketlerinin geliştirdikleri işbirlikleri ile gelecek senaryoları konuşuldu. Jolly Tur ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar yemeği ve toplantı, havacılık şirketlerinin büyük ilgisine sahne oldu. Organizasyona Aeroflot, Airep, Fly Bağdat, Fly Dubai, Hahn Air, Lutfhansa, Omanair, Qatar Airways, Saudia, Singapore Airlines, Tal Aviation, United Airways, Air Canada, Thai Airways, Aegean Airlines’ın yanı sıra American Airlines ve Air Europa gibi dünyaca ünlü havayolu şirketlerinin yöneticileri ile  Türk Hava Yolları, Anadolujet, Pegasus, Sunexpress, Onur Air ve Atlasglobal’in üst düzey yöneticileri de katıldı. Ayrıca global dağıtım sistem temsilcileri Sabre, Travelport (Galileo) ve Amadeus yöneticileri de  iftar yemeğinde bir aradaydılar.

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, konuşmasında havayollarının en önemli temsilcilerini ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduklarını belirterek, bugüne kadar gerçekleştirdikleri verimli işbirliklerini, yeni projelerle daha da üst noktaya taşıma kararlılığında olduklarının altını çizdi.

Reklam

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here