ÇOCUK DOSTU TURİZM PROJESİ YAYILIYOR

Uluslararası Çocuk Merkezi tarafından yürütülen ‘Çocuk Dostu Turizm’ Projesi Süpervizörü Çağıl Metin Balcı, ‘Çocuk Dostu Turizm projesi ile farkındalık yarattık’ diyor.

Uluslararası Çocuk Merkezi tarafından hayata geçirilen Çocuk Dostu Turizm projesine katılım artıyor.
Projenin sektöre anlatılması amacıyla Ankara’da düzenlenen toplantıya Türkiye’nin dört bir yanından sektör temsilcilerinin yüksek katılım ile gerçekleştiği bildirildi.
Konuyla ilgili bilgi veren Uluslararası Çocuk Merkezi Proje Süpervizörü Çağıl Metin Balcı, çok sayıda turizm sektörü temsilcisinin paydaşlığında yürütülen projenin sektörde ilgi gördüğünü söyledi.
Projenin turizm alanlarında hizmet alan çocukların yanı sıra 18 yaş altı stajyerleri de kapsadığını belirten Balcı, “Proje ile sosyal etki ortaya koymayı hedefledik. Çocuk Dostu Turizm projesi ile farkındalık yarattık. AB Delegasyonu’na da verdiği desteklerden ötürü teşekkür ederiz” diye konuştu.
Uluslararası Çocuk Merkezi Proje Sorumlusu Beril Uğuz da  projelerinin Türkiye’de çocuk dostu turizm anlayışının güçlenmesine destek sunduğuna söyledi.
Toplantıda seyahat ve turizmde mesleki davranış kurallarına imza atan kuruluş temsilcilerine Uluslararası Çocuk Merkezi Genel Müdürü Prof. Dr. Münevver Bertan tarafından plaket verildi.

 

Reklam

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here