Kemer’in Göynük Kanyonu’nda incelemelerde bulunan Antalya Valisi Münir Karaloğlu, aynı zamanda suya girdiği fotoğrafı paylaşıp Türkçe ve Almanca olarak “Sahilde sıcaktan ve nemden bunalanlar Göynük Kanyonu sizi bekler” diye yazdı.

Her Fırsatta Dile Getiriyor

Antalya’nın tanıtımı, turizm destinasyonu ve alternatif turizm vurgusunu her fırsatta dile getiren Antalya Valisi Münir Karaloğlu, eşi ve çocuklarıyla gittiği Kemer’de sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla Antalya’nın güzelliklerine dikkat çekti. Vali Karaloğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafları Türkçe, Almanca ve İngilizce olmak üzere 3 dilde paylaştı.

Paylaşımlarını 3 Dilde Yaptı

Vali Karaloğlu, Antalya’nın Kemer ilçesine eşi ve çocuklarıyla yaptığı gezide “Antalya’nın sadece kum, deniz ve güneşten ibaret olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz” paylaşımını İngilizce ve Almanca yaptı. Daha sonra Kemer’in Göynük Kanyonu’nda suya giren Vali Münir Karaloğlu, burada da Türkçe ve Almanca olarak “Sahilde sıcaktan ve nemden bunalanlar Göynük Kanyonu sizi bekler” paylaşımında bulundu.

Karaloğlu’nun paylaştığı fotoğraflarda başında kaskı ve can yeleğiyle güvenlik önlemlerinin önemine işaret ettiği de dikkatlerden kaçmadı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here