İlk günün de Mustafa Sandal, Koray Avcı, Robert Amsterdam, Eser Yenenler, Danla Bilic gibi ünlü ve önemli isimlerin konuşmacı olduğu festivalin tüm salonları doluydu. Fuaye alanının da sürekli kalabalık olduğu etkinliğe Ankara adeta akın etti. Fuar alanında birçok marka stant açıp tanıtım yaptı. Hazırlıkların iki gün önceden başladığı alan ilk gün sabah 9’da kapıların açılmasıyla doldu.

İkinci gün de yoğundu

Ankara Ticaret Odasının (ATO) bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiği Ankara Marka Festivali (AMF), ikinci gününde de zengin içeriği ve konuklarıyla yoğun ilgi gördü. İrem Derici, Özgür Aras, Berkay, Nihat Odabaşı, Metin Hara, Aşkım Kapışmak, Sunay Akın gibi isimlerin konuşmacı olduğu ikinci günde de fuar alanı ve tüm konuşma salonları doluydu. Üst katta konuşmalar ve oturumlar devam ederken alt katta da markalar tanıtımlarına devam etti. Yarışma ve etkinliklerin olduğu alanda bir çok farklı hediyeler dağıtıldı. Ankara kültürüyle beraber, Türk lezzetleri, içecekleri ve yiyecekleri ikram edildi. ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, festivalin ikinci gününde fuardaki stantları gezdi. Festival izleyicilerinin bağışlarıyla kitap toplama kampanyası yürüten “Kitap Bankosu” otobüsünü ziyaret eden Baran, daha sonra Ankara Kulübü Derneği seymenlerinin Ankara oyunları gösterisini izledi.

Etkinlik gala yemeği ve ödül töreni ile sonlandı

Festivalin üçüncü günü de en az ilk iki gün kadar yoğundu. THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Ayşe Şule Bilgiç, İzzet Çapa, Bilal Hancı, Atakan Özyurt,Ceyda Balaban, Nilgün Boldu ve Tolgahan Sayışman gibi ünlülerin konuşmacı olduğu son gün de akşam gerçekleşen gala yemeğiyle son buldu.

Gala yemeğine Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, OSTİM Organize Sanayi Bölgesi (OSTİM OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, ATO Başkanı Gürsel Baran, iş dünyası yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı. Yemek sonunda ise “Ankara’ya Değer Katanlar” ve “Ankara’nın En Değerli Markaları” ödülleri sahiplerini buldu.

Rekreatif Haber’in standına yoğun ilgi

Rekreatif Haber’in de stant açtığı ve medya desteği sağladığı festivalde, standımıza ilgi büyüktü. Birçok önemli ismin ziyaret edip bilgi aldığı gibi aynı zamanda birçok marka da stant görevlilerimizi kendi alanlarına davet ederek ikramlarda bulundular.

 Stant ziyaretlerinden kareler

Ankara Vali Yardımcısı Fatih Ahmet Kurt, E. Başbakanlık Müşaviri Hamdi Şengel, Ankara Kültür Turizm İl Müdürü Kudret Cabılar, ATİD Fuar Komisyonu Başkanı Garip Uysal
Ankara Vali Yardımcısı Fatih Ahmet Kurt, E. Başbakanlık Müşaviri Hamdi Şengel, Ankara Kültür Turizm İl Müdürü Kudret Cabılar, ATİD Fuar Komisyonu Başkanı Garip Uysal, TemaCC CEO’su Kazım Özcan, İHK Holding Yönetim Kurulu Başkanı İ. Halil Korkmaz
Gazi Üniversitesi Turizm Fakültesi Rekreasyon Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ali Yaylı
Turizmin Geleceği Platformu Onursal Başkanı ve A.D.1644 Marketing Group CEO’su Erhan Us ve Gaz Üniversitesi Rekreasyon Yönetimi Bölümü Öğrencileri
Kitap Bankosu Üyeleri
Fuar Ziyaretine Gelen Turizm Lisesi Öğrencileri
Gazi Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Evren Güçer
Reklam

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here