Türkiye’nin en çok otel listeleyen arama motoru Neredekal.com, bulut tabanlı otel ve acente online satış yönetim-pazarlama platformu HotelRunner ile önemli bir birlikteliğe imza attı.

SİSTEMLERE AYRI AYRI FİYAT GİRMEYE GEREK KALMIYOR

HotelRunner altyapısının Neredekal.com altyapısına entegre edilmesi ile, sistem içerisindeki otellerin, anlık kampanya, fiyat ve oda uygunluğuna dair girdikleri bilgiler doğrudan Neredekal.com’a yansıyor. Böylece her sisteme ayrı ayrı fiyat girme gibi ciddi zaman alan zahmetli işler de ortadan kalkıyor. Bununla birlikte oteller, Neredekal.com sayesinde eriştikleri hedefli ziyaretçilere kendi web siteleri üzerinde doğrudan kredi kartı ile rezervasyon alabilme imkanına sahip oluyorlar.

Konaklama sektörünün, daha az iş gücü ve zamandan tasarruf sağlayarak satışlarını arttırabilme imkanına da sahip olacaklarını belirten Neredekal.com Genel Müdürü Özkan Hacıoğlu şunları ifade etti:

”Türkiye’de en çok otel listeleyen arama motoru olarak en büyük hedefimiz, özellikle pazarlama bütçesi kısıtlı veya yeterli personeli olmayan otellerin HotelRunner işbirliği ile kendi web sayfaları üzerinden rezervasyon almalarını sağlamak.”

OTELLER DAHA FAZLA DİREKT REZERVASYON ALACAK

Neredekal.com ile gerçekleştirdikleri iş birliği hakkında konuşan HotelRunner Kurucu Ortağı ve CEO’su Arden Agopyan, “Hedefimiz, Neredekal.com’un tanıtımlarını yaptığı otellerin internette kendi siteleri üzerinden satış yapmasını hızlandırmak ve kısa zaman içinde otel satışlarını katlayarak artırmak. Otellerin kendi web sitelerinin ve rezervasyon modüllerinin oluşturulması konusunda da, ihtiyaç duyan tesislere gerekli desteği sunarak, platformu hızla aktive edebilmelerini sağlayacağız. Neredekal.com partneri olan oteller çok kısa bir süre içinde, beklentilerinin de üzerinde bir ziyaret trafiği ve kendi siteleri üzerinden direkt rezervasyon artışı yakalayacaklar.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here