2000’li yıllarda kadınlar tenisinin tartışmasız tek hakimi olan Serena Williams, bu yıl uzun süredir elinde bulundurduğu dünya 1 numarası unvanını Alman tenisçi Angelique Kerber’e kaptırdı. Ancak Williams kariyerindeki bu düşüşe rağmen 2016’yı mutlu bir haberle kapattı.

Sosyal medya hesabından kendi yazdığı bir şiiri paylaşan ve sosyal medya sitesi Reddit’in kurucu ortaklarından Alexis Ohanian’ın evlilik teklifini kabul ettiğini açıklayan 35 yaşındaki tenisçi, evlilik teklifini ilk tanıştıkları kent olan Roma’da aldığını açıkladı.

22 Grand Slam şampiyonluğu ile Açık Dönem’de Steffi Graf ile en çok Grand Slam zaferi yaşayan tenisçi olma onuruna sahip olan Serena Williams, son olarak ünlü şarkıcı Drake ile uzun süreli bir ilişki yaşamış ve 2015 yılında ayrılık kararı almıştı.

Williams’ın evlilik teklifini kabul ettiği Alexis Ohanian ise 2005 yılında ortağı Steve Huffman ile kurduğu sosyal medya sitesi Reddit ile büyük sükse yaptı.

16 Ocak’ta başlayacak Avustralya Açık’ta yer alacak olan Serena Williams’ın menajeri Jill Smoller, The New York Times’a yaptığı açıklamada oyuncusunun nişan hazırlıklarının 2017’deki tenis takvimine sekte vurmayacağını belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here