Tripadvisor’ın Mükemmellik Sertifikası’na layık görülen Hotel Caeli, bu yıl da aynı başarıyı tekrarlayarak 2019 Mükemmellik Sertifikası’nın sahibi oldu.

Hotel Caeli ile ilgili görsel sonucu

Tabiat ve sanatın buluşma noktası Hotel Caeli, Gelibolu yarım adasının tarihsel ve doğal güzellikleri ile dolu toprakları üzerinde, Çanakkale Eceabat ilçesinin Kumköy mevkiinde yer alıyor.

Hotel Caeli ile ilgili görsel sonucu

Uçsuz bucaksız üzüm bağları arasında konumlanan Hotel Caeli, doğayla iç içe konumu, Country style mimarisi, etkileyici ve dingin atmosferi ile misafirlerine eşsiz bir bağ oteli deneyimi sunuyor. Hotel Caeli’ de, birbirinden farklı, sade ve sanatsal lüks anlayışıyla tasarlanmış, bağ, orman ve gölet manzaralı 21 oda bulunuyor.

Hotel Caeli ile ilgili görsel sonucu

Doğal güzelliğinin yanı sıra her köşesinde yer alan çağdaş sanat eserleri ile de dikkat çeken Hotel Caeli, hem iç mekanda hem de sanat koşu parkuru ve açık hava heykel bahçesinde unutulmaz bir sanat deneyimi yaşatıyor.

Hotel Caeli ile ilgili görsel sonucu

Her detaydaki doğallığını sofraya da yansıtan tesis, gurme mutfağında kendi Ekolojik Caeli Bahçesi’nde yetişen meyve ve sebzeleri kullanıyor. Et ve süt ürünleri de yine Caeli Çiftliği’nden kullanıyor. Her iklime özel olarak hazırlanan mönüler, çarpıcı bir sunumla birleşerek servis ediliyor.

Hotel Caeli ile ilgili görsel sonucu

Hotel Caeli, şehir hayatının stresinden uzaklaşmak isteyenlere, tazelenmenin ve yenilenmenin en ayrıcalıklı yolunu sunuyor. 700 m²’lik alana sahip SPA merkezinde; kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, macera duşları, şok havuzu, masaj odaları ve fitness salonu yer alıyor.

Hotel Caeli’de üzümün yaşlanma karşıtı etkisinden faydalanarak yapılan Vinothérapie Spa bakımı uygulanıyor. Fransa’da doğan Vinothérapie Spa bakımında; asma ve üzümün ekstreleri, özel masaj teknikleri ile birleşiyor.

Hotel Caeli, kurumsal toplantılar ve özel etkinlikler için, iç ve dış mekanda büyüleyici atmosferi ile de dikkat çekiyor. Şarap fıçısı tasarımında ve Porta Caeli Şaraphane içerisinde bulunan Porta Caeli Oditoryum 67 kişi oturma kapasitesi ile benzersiz bir etkinlik mekanı sunuyor.

 

Reklam

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here