700 TUR OPERATÖRÜNÜN BULUŞACAĞI EMİT FUARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Turizmgazetesi’nin organize ettiği Turizmde Kuşaklar Buluşması’nın yanı sıra Emit’te bu yıl sektör ile ilgili gündemdeki birçok konuyla ilgili sektör temsilcileri ve uzmanların katılacağı toplantılara da sahne olacak…

Kaynak görüntüyü göster

Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı

EMITT’te Gazeteci, Emin Çapa’nın yöneteceği; TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, TÜROFED Başkanı Osman Ayık, TTYD Başkanı Oya Narin, SKAL Başkanı Ata Eremsoy, Dijital Ajans Başkanı Ufuk Tarhan ve Gastronomi Turizmi Derneği Başkanı Gürkan Boztepe’nin katılacağı toplantılar yapılacak….

Turizm alanında dünyanın en büyük 5. Fuarı, kısa adı EMITT olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 31 Ocak’ta İstanbul Beylikdüzü’ndeki Tüyap Fuar Merkezinde başlıyor. 3 Şubat’a kadar açık olacak 23. Emitt Fuarı sırasında Turizmgazetesi’nin organize ettiği Kuşaklar buluşması da gerçekleştirilecek.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un açılışını yapacağı fuara dünyanın çeşitli yerlerinden 100’e yakın ülkeden 700 tur operatörünün de TravelShop Turkey’in organize ettğii B2B Workshop’una geleceği bildirildi
Kaynak görüntüyü göster
Emit Fuarı’nda fütürist otelci Cem Kınay, Travel Tech Global Başkanı Ferda Kertmelioğlu, Neredekal.com Genel Müdürü Özkan Hacıoğlu, Enuygun CEO’su Çağlar Erol, tatilsepeti Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz, HotelRunner Kurucu Ortağı Arden Agopyan, Travel Audience’den Arnaud Valion, Emirates Bölge Müdürü Bahar Ahmet Birinci’nin konuşmacı olacağı toplantılar yapılacak.

Reklam

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here