İstanbul Marriott Hotel Şişli, lezzet tutkunlarını 20 yılı aşkın süredir Tay mutfağında uzmanlaşan Tay Şef Orasa Lerch’in hazırladığı geleneksel Tay yemekleriyle buluşturuyor.

Sebze meyve oyma sanatıyla yakından ilgilenen ve bu alanda başarılı işlere imza atan Şef Lerch, meraklılarına Tay yemeklerini öğretmek üzere 9-25 Nisan tarihleri arasında İstanbul Marriott Hotel Şişli’de atölyeler de düzenliyor.

Tay Şef Orasa Lerch

Damaklarda unutulmaz tatlar bırakmaya hazırlanan Tay Şef Orasa Lerch, hindistan cevizi sütüyle hazırlanan aromatik çorbalar, Tay yemek kültürünün vazgeçilmezi, kırmızı ve yeşil köri çeşitleri, geleneksel et, tavuk ya da deniz mahsulleri seçenekleri başta olmak üzere bir çok Tay lezzetini misafirlerin beğenisine sunacak.

Şef Lerch, Marriott Şişli’de 9-25 Nisan tarihleri arasında sunulacak Tay menüsüne ek olarak Tay mutfağının inceliklerini ve en sevilen yemeklerinin kolayca nasıl hazırlandığını öğrenmek isteyenler için ayrıca Tay mutfağı atölyesi düzenlenecek.

Şefin en beğenilen spesiyallerini özel sunumlar ve içecek eşleşmeleri ile beraber şefin sofrasında tatmak isteyenler için organize edilen 4 ayrı Chef’s Table etkinliğinin ikisi doldu bile. Kişi başı katılım bedelinin 135 TL olduğu Chef’s Table için 13 ve 20 Nisan tarihlerine rezervasyon alınıyor.

Reklam

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here