Rekreatif Haber


İtalya Büyükelçiliği ve Barilla’nın katkıları ile Ankara HiltonSA’da 23 Kasım’dan itibaren gerçekleştirilecek olan “İtalyan Yemekleri Haftası” etkinliği kapsamında Executive Chef Paola Veronese Türkiye’ye geliyor.

barilla-italyan-yemekleri-haftasi-2-gidahatti

İtalya Büyükelçiliği, Barilla ve Ankara HiltonSA, dünyaca ünlü Akdeniz mutfağının en gözde lezzetlerini “İtalyan Yemekleri Haftası” kapsamında Ankaralıların beğenisine sunuyor. Bu yıl İtalya Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Bakanlığı’nın dünya geneline yaydığı proje kapsamında, İtalya mutfak kültürünün en gözde lezzetleri, efsane İtalyan şarkıları ile Ankaralılarla buluşacak.

barilla-italyan-yemekleri-haftasi-2-gidahatti

İtalyan lezzetleri şölene dönüşecek

İtalyan gastronomi kültürünün en önemli temsilcisi Barilla’nın katkılarıyla, 23 Kasım’da Ankara HiltonSA ev sahipliğinde başlayacak olan etkinlik kapsamında dünyaca ünlü Executive Chef Paola Veronese Türkiye’ye geliyor. Milano’dan Roma’ya; Floransa’dan kadar klasik ve bölgesel İtalyan lezzetlerini şovlarıyla şölene dönüştüren Paola Veronese, 26 Kasım Cumartesi gününe kadar Ankaralılara unutamayacakları lezzetleri tattıracak.

barilla-italyan-yemekleri-haftasi-1-gidahatti

Ünlü şef Ankaralı lezzet tutkunlarını Barilla’nın eşsiz makarnaları, Cipolla ve Pesto Rosso soslarıyla Lasagne alla Bolognese, Tortino di Caserecce Alla Norma, Pappardelle ai Frutti di Mare mönüsü ile hem göze, hem damak zevkine hitap edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here